Nasze usługi
Potrzebujesz pomocy i wsparcia? Specjalizujemy się w realizacji projektów IT dla przedsiębiorstw oraz korporacji. Oferujemy wysokiej jakości kompleksowe usługi informatyczne. Nad Twoim projektem będzie czuwało grono specjalnie wyselekcjonowanych specjalistów, którzy sprawią, że Twój projekt stanie się jeszcze bardziej wartościowy. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu pomagamy klientom w projektowaniu, budowaniu oraz kierowaniu stronami i aplikacjami internetowymi. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.
Audyt
Nie jesteś pewien, czy środowisko IT w Twojej firmie jest wydajne i bezpieczne? Sprawdzimy to dla Ciebie i przedstawimy rozwiązanie ewentualnych problemów.
Konsulting
Nasi klienci otrzymują wsparcie w jednym z najtrudniejszych wyzwań, które stoi przed kadrą kierowniczą, czyli w zarządzaniu obszarem IT. Z nami nie zostaniesz na lodzie.
Outsourcing
Nasi specjaliści będą odpowiedzialni za działania IT w Twoim przedsiębiorstwie. Dzięki temu Twój system informatyczny będzie stabilny, a Ty zaoszczędzisz cenny czas i pieniądze.
35
Projekty na rok
42
Pracowników
80
Zadowolonych klientów
260
lat doświadczenia programistów
Technologie
Rails 3/4/5, RSpec, Factory Girl, HAML, Devise

Specjalizujemy się w frameworku Ruby on Rails wykorzystując go w projektach dla Naszych klientów. Ruby on Rails to framework za pomocą którego tworzenie aplikacji webowej jest szybkie i wydajne. Dzięki temu, że framework wykorzystuje wiele wzorców projektowych (MVC) tworzone aplikacje charakteryzują się wysoką jakością kodu.

Symfony 2, Sonata, PEAR PHP, Laravel, Doctrine ORM, Sylius, Zend1

PHP jest powszechnie używanym językiem skryptowym, który jest szczególnie przystosowany do tworzenia aplikacji internetowych. PHP dostarcza wiele rozwiązań technologicznych integrujących aplikację PHP z niemalże każdym systemem napisanym w innym języku programowania. Obecnie łatwość implementacji dowolnych aplikacji internetowych zapewnia spory wachlarz dostępnych na rynku frameworków MVC m.in. Symfony, Yii2, Zend3, Laravel i wiele innych.

Angular JS, React, jQuery, Bootstrap, CoffeeScript, Backbone.js

JavaScript jest małym, lekkim, zorientowanym obiektowo, wieloplatformowym językiem skryptowym, wykorzystywanym zarówno na frontedzie jak i backendzie. Dzięki wykonywaniu akcji po stronie klienta interfejs reaguje błyskawicznie na interakcję z użytkownikiem. Frameworki typu React, Angular czy Vue sprawiają, że pisanie aplikacji jest szybkie, solidne i przyjemne.

Python

Python to niezwykle zwięzły i przejrzysty język. Ma bardzo rozbudowany pakiet bibliotek standardowych, dzięki czemu powstały kod jest klarowny oraz czytelny. Często używa się go jako języka skryptowego.

HTML5, JS, CSS3

Front-end jak sama nazwa wskazuje jest to „zwenętrzna strona” poratalu internetowego – część odpowiadająca zarówno za odbierania danych od użytkownika (np. formularze) jak i prezentacją danych otrzymanych od Back-end w prosty i przejrzysty sposób – uwzględniając szeroką gamę urządzeń o różnych rozdzielczościach. Osoba zajmująca się zadaniami z tej dziedziny zajmuje się głównie tworzeniem układu graficznego strony (HTML + CSS) oraz tworzeniem interfejsów do wymiany danych z Back-end (JavaScript).

iOS, Android

Aplikacje tworzone specjalnie na systemy operacyjne dla urządzeń mobilnych. iOS bazuje na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5, a tym samym na jądrze Darwin. Android natomiast korzysta z jądra Linuxa. Tworzymy aplikacje na oba te systemy, dostarczając tym samym rozrywkę, wiedzę oraz pomocne rozwiązania dostępne w Twoim smartfonie lub tablecie.

MySQL, PostreSQL, MongoDB, Maria DB

Do tworzenia i modyfikacji baz danych używany jest strukturalny język zapytań SQL. Rozróżniamy kilka systemów relacyjnych baz danych używających tego języka, np. MySQL i PostgreSQL, które są wolnodostępne.

Docker

Docker to otwarta platforma, która umożliwia uruchomienie aplikacji w izolowanym środowisku. Działające procesy są uruchamiane w środowisku nazywanym kontenerem. Narzędzie to ułatwia i przyśpiesza proces tworzenia aplikacji od developmentu do wdrożenia w środowisku produkcyjnym.

Portfolio
Zobacz, co już zrobiliśmy.
Referencje
Umów się na spotkanie
Omówimy Twój projekt
Klienci
Praca z nimi to czysta przyjemność!

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.