o nas

Technologia
to nasza pasja.

10

Lat na rynku

3

Biura na terenie Polski

20

Fanów planszówek na pokładzie

50+

Zrealizowanych imprez integracyjnych

Zespół
Teamleadów

 • Artur

  Senior PHP

  Pasjonat nowych technologii, którego do pracy motywuje ciągła możliwość rozwiązywania problemów i wprowadzania ciekawych rozwiązań implementacyjnych. Swoją wiedzę zdobywał głównie poprzez samokształcenie, rozpoczynając od aplikacji WinAPI, następnie aplikacji oraz gry 2D na sprite'ach z użyciem Delphi. Największą frajdę sprawia mu praca nad projektami, w których istnieje dowolność wyboru technologii, nie pracuje się szybko, a w konsekwencji nie powstaje dużo długu technologicznego. Po godzinach, miłośnik gier komputerowych i planszowych, dobrych książek popularno-naukowych oraz filmów: science fiction, dramatów i thrillerów.

  Artur
  Senior PHP
 • Jakub

  Senior Ruby on Rails

  Dla Jakuba programowanie to praca twórcza, ponieważ łączy proces kreacji z konsekwentnym inżynieryjnym podejściem do problemu. Zdecydował się na pracę w IT, ponieważ dzięki niej może czerpać przyjemność z faktu tworzenia czegoś, co działa. Posiada ponad 13 lat doświadczenia, które zdobywał w wielu firmach, pracując nad masą różnorodnych projektów. Pracę w AKRA ceni za stabilność, możliwość wyboru projektu, konsekwentny zrównoważony rozwój oraz terminowe wypłaty. W projektach najważniejsze są dla niego dwie rzeczy: ludzie, z którymi pracuje oraz dobra organizacja pracy. Po godzinach - człowiek wielu pasji: trenuje walkę mieczem, jeździ konno, rekonstruje wczesne średniowiecze, tworzy i gra w gry (zarówno cyfrowe, jak i analogowe), ogląda filmy i czyta książki.

  Jakub
  Senior Ruby on Rails
 • Maks

  Senior Ruby on Rails

  Jego przygoda z IT rozpoczęła się od książki do programowania w języku Basic dla komputera Commodore 64 — czyli właśnie takiego, jaki dostał na komunię. Po stworzeniu kilku gier opartych na sprite’ach, zapragnął zostać programistą. Miłośnik ciągłego rozwoju i wymagajacych projektów — szczególnie takich, podczas których można się najwięcej nauczyć. Jeśli chodzi o programowanie, nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Zawsze (jeśli się da) stara się podejmować najtrudniejszych do wykonania zadań. W wolnym czasie czyta komiksy dla dorosłych, a jego ulubione to Alana Moore’a i Jean Van Hamme’a. Gra także w planszówki i gry komputerowe.

  Maks
  Senior Ruby on Rails
 • Norbert

  Senior iOS

  Jego decyzja o zostaniu programistą była związana z tym, że w szkole podstawowej uwielbiał grać w gry. Jako, że programowanie to praca dająca możliwość przebywania przez większość dnia przed komputerem, stwierdził, że to idealne zajęcie dla niego. Nie boi się nowych wyzwań i nie znosi narzekania, że czegoś nie da się zrobić. Dla niego nie ma kodu, którego nie napisze. W projektach ceni sobie swobodę działania i mozliwość wyboru technologii, a w AKRA najbardziej docenia swobodę działania, możliwość pracy zdalnej, miłą atmosferę i wzajemną pomoc niesioną z każdego kierunku. Jest wiernym fanem Harrego Pottera, a cały wolny czas poświęca swoim dzieciom.

  Norbert
  Senior iOS
 • Tomek

  Senior Ruby on Rails

  Swoją przygodę z programowaniem rozpoczął od tworzenia gier. Dziś zajmuje się tym już głównie hobbystycznie. Do pracy w IT motywuje go możliwość rozwiązywania realnych problemów zwykłych ludzi i tworzenie rozwiązań technologicznych, które ułatwiają codzienne życie. Od ponad 5 lat związany zawodowo z AKRA, w której najbardziej ceni świetnych ludzi, atmosferę, wzajemną pomoc oraz dzielenie wspólnych pasji. Zwolennik dobrych praktyk programowania, takich jak pair programming czy TDD. Po pracy chętnie czyta książki (szczególnie fantasy), gra w gry komputerowe i uprawia strzelectwo sportowe. Lubi także podróżować, a od niedawna wspólnie ze znajomymi zaczął jeździć na gokartach.

  Tomek
  Senior Ruby on Rails
 • Patryk

  Senior PHP

  W życiu Patryka komputery są obecne odkąd pamięta. Zmieniło się tylko to, do czego ich używa, bowiem z wiekiem zamienił granie na programowanie. Do tego drugiego głównie motywuje go chęć zdobywania wiedzy i tworzenia rozwiązań, które są rzeczywiście użyteczne. Szczególnie dobrze czuje się w projektach, które dają możliwości przetestowania nowych rozwiązań oraz takie, gdzie może brać udział w przygotowywaniu infrastruktury. W codziennej pracy zawsze stara się dbać o szczegóły i analizować ewentualne problemy jeszcze przed ich pojawieniem. Od lat jest wiernym fan Gothica i gdyby miał wybrać jedną grę, w którą miałby grać do końca życia, bez wątpienia byłaby to właśnie ta produkcja. Za największy atut pracy w AKRA uważa zgrany zespół, a to - jego zdaniem - pomaga przy tworzeniu fajnego oprogramowania.

  Patryk
  Senior PHP

Lokalizacje

Nasze biura

Kraków

50° 2' 20.58" 19° 56' 30.0978"

Zobacz na mapie

Kalwaryjska 69

30-504 Kraków

Zobacz na mapie Oferty pracy

Olsztyn

53° 46' 54.7068" 20° 28' 49.8462"

Zobacz na mapie

Partyzantów 26

10-526 Olsztyn

Zobacz na mapie Oferty pracy

Zabrze

50° 17' 55.0716" 18° 47' 49.5888"

Zobacz na mapie

Wolności 345/904

41-800 Zabrze

Zobacz na mapie Oferty pracy

Hamburg

53° 32' 53.7108" 9° 59' 41.4954"

Zobacz na mapie

Domstraße 17

20095 Hamburg

Zobacz na mapie

Po pierwsze atmosfera

Łączy nas pasja do nowych technologii i chęć ciągłego rozwoju. Jesteśmy zgranym zespołem, który jest zawsze otwarty na nowe wyzwania.

AKRA TO LUDZIE

Dołącz do nas i przekonaj się, jak przyjemna może być praca!

Pracuj z nami

Zarząd

Bartosz

Dyrektor generalny

Magda

Członek zarządu

Thomas

Prokurent

Klienci