Kariera

Kariera
Dołącz do nas.

Dlaczego warto u nas pracować?

Nie jesteśmy kolejnym młodym i dynamicznym zespołem. U nas znajdziesz zarówno doświadczonych, jak i początkujących pracowników, którzy cenią sobie ciągły rozwój, chętnie wymieniają wiedzą i są wciąż otwarci na nowe wyzwania. Kochamy to, co robimy, a szczeególnie wtedy, kiedy możemy wspólnie pracować nad ciekawymi projektami. Jeśli Ty też pasjonujesz się nowymi technologiami — dołącz do nas i rozwiń z nami swoje skrzydła!

ambitni ludzie

wzajemna wymiana wiedzy

doświadczony zespół

najnowsze technologie

Spotkania integracyjne

Spotkania integracyjne

Mimo, że posiadamy biura w różnych częściach Polski, jesteśmy zgranym i zintegrowanym zespołem. Wszystko dzięki regularnym spotkaniom zarówno w formie online, jak i wyjazdów integracyjnych.

Doświadczeni Team Leaderzy

Doświadczeni Team Leaderzy

Każda nowa osoba przydzielona do odpowiedniego Team Leada odpowiadającego technologii, w której pisze. Może się do niego zwrócić w każdej kwestii.

Przejrzysta ścieżka kariery

Przejrzysta ścieżka kariery

W AKRA mamy jasno określone ścieżki kariery, które są ogólnie dostępne dla naszych pracowników. Dzięki temu każdy z nas wie, jak może wyglądać jego rozwój w naszej firmie.

Elastyczny czas pracy

Elastyczny czas pracy

Szanujemy Twój czas prywatny i pomagamy zachować work-life balance. Pracując z nami, będziesz w stanie bez problemu łączyć życie prywatne i zawodowe.

Szkolenia i Kursy

Szkolenia i Kursy

Stawiamy na rozwój nie tylko w odniesieniu do nowych technologii. Dlatego właśnie umożliwiamy pracownikom uczestnictwo w kursach językowych z angielskiego i niemieckiego.

Pakiety zdrowotne

Pakiety zdrowotne

W AKRA zadbamy o Twoje dobre samopoczucie, a także i zdrowie. Nasi pracownicy, zależności od potrzeb, mogą skorzystać z podstawowego lub rozszerzonego pakietu medycznego.

Masz pytania?

Napisz do nas!

Profesionalizm

Marta

IT Recruiter

Zgrana ekipa to podstawa

Ania

IT Recruiter

Najlepsza atmosfera

Justyna

IT Recruiter

Przewijaj w doł
 • Przesłanie aplikacji

  Odpisujemy na każdą nadesłaną aplikację, a maksymalny czas na odpowiedź to 3 dni robocze. Na rozmowę telefoniczną zapraszamy tylko wybranych kandydatów.

 • Rozmowa z rekruterem

  Jeżeli Twoja aplikacja nas zainteresuje, skontaktujemy się z Tobą (najczęściej telefonicznie), aby lepiej Cię poznać i przekonać się, czy Twoje doświadczenie, oczekiwania oraz osobowość pasują do naszej firmy.

 • Rozmowa z Tech Leadem

  Kolejnym krokiem jest rozmowa techniczna z jednym z naszych Tech Leadów, podczas której sprawdzimy Twoją wiedzę.

 • Live coding

  Na ostatnim spotkaniu odbędzie się część techniczna (live coding), która sprawdzi Twój sposób podchodzenia do rozwiązania problemów, to jak się komunikujesz i jak wykorzystujesz wiedzę w praktyce. Następnie, aby jeszcze lepiej poznać Cię, zadamy kilka pytań związanych z podejściem do pracy i nie tylko.

 • Wynik rekrutacji

  O naszej decyzji poinformujemy Cię w ciągu 3 dni roboczych. Niezależnie od wyniku rekrutacji, możesz liczyć na kontakt z naszej strony. Jeśli wszystko poszło dobrze, zaproponujemy Ci współpracę i dołączenie do naszego zespołu. Jeśli tym razem się nie udało, chętnie skontaktujemy się z Tobą za jakiś czas.

/assets/images/uploads/career-photos-2.jpg

Our strength is our people

Podczas rekrutacji ważne są dla nas nie tylko umiejętności techniczne, ale również chęć rozwoju, dobra komunikacja oraz odwaga w podejmowaniu nowych wyzwań zawodowych. Zależy nam na tym, abyśmy stanowili mocny i zgrany zespół, dlatego szukamy osób, które będą nie tylko dobrymi pracownikami, ale też świetnymi kolegami, którzy będą dzielić nasze wspólne zainteresowania i podejście do pracy. Dobra atmosfera jest dla nas bardzo ważna, dlatego w procesie rekrutacji przykładamy tak dużą wagę do tego, aby jak najlepiej poznać naszych przyszłych współpracowników.

Patryk

Team Lead - PHP