O nas

akra-logo-transparent

Gwarancja dynamicznego rozwoju, nowe technologie, innowacyjne podejście. Tym wszystkim szczyci się większość firm w branży IT. Specjalistyczna wiedza i doświadczenie to także norma, którą obiecuje każdy. My również, ale oprócz tego mamy do zaoferowania coś więcej – zgrany zespół najlepszych specjalistów, którzy gotowi są pomóc Ci rozwiązać każdy technologiczny problem.

AKRA Polska powstała w styczniu 2012 roku w Krakowie jako siostrzana firma prestiżowej niemieckiej AKRA GmbH z siedzibą w Hamburgu, działającej na rynku IT od 1999 roku. Stale doskonalimy się w zakresie najnowszych technologii, by świadczyć usługi najwyższej jakości. Zdobytym doświadczeniem chętnie dzielimy się z naszymi klientami, wskazując im drogę do sukcesu. Pomagamy również sobie nawzajem, bowiem wychodzimy z założenia, że silny, wspierający się zespół jest w stanie zdziałać o wiele więcej.

Wierzymy, że nasza pozytywna energia oraz gotowość na nowe wyzwania to ogromny atut w dynamicznym świecie IT. Nasi klienci wiedzą, że mogą na nas polegać.

Historia firmy

13.11.2018

SRUG – Silesian Ruby Users Group. Mieliśmy przyjemność nie tylko uczestniczyć w tym wydarzeniu, ale i go zasponsorować.

11.12.2017
Otwieramy drugi zamiejscowy oddział AKRY w Zabrzu
02.11.2017
biuro3
Przeprowadzamy się do nowego biura przy ulicy Kalwaryjskiej 69
20.09.2017
olweb2
Organizujemy pierwsze spotkanie OLWEB czyli wydarzenie kierowane do wszystkich developerów na Warmii i Mazurach.
+
Nasz zespół
AKRA Polska to przede wszystkim przepełnieni chęcią do działania ludzie, dla których nie ma trudnych pytań. Wspieramy wiedzą i doświadczeniem, czuwając nad najmniejszym szczegółem projektu. Skutecznie doradzamy klientom zarówno w sprawach technicznych jak i organizacyjnych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.