ANDROID DEVELOPER

Opis stanowiska

    Jako Android Developer w AKRA Polska będziesz odpowiedzialny za tworzenie oraz rozwój aplikacji mobilnej dla jednego z naszych Klientów. Więcej na temat samego projektu opowiemy na spotkaniu ale możesz założyć, że skoro my jesteśmy fajni (a jesteśmy :) ) to projekt również!

Co oferujemy
    dowolną formę współpracy
    delegacje płatne dodatkowo w wysokości zależnej od miejsca docelowego delegacji
    rozsądne zarządzanie czasem
    wynagrodzenie ustalane indywidualnie, zależne od predyspozycji i pozostałych warunków umowy
    pracę w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem metodyki Scrum/Agile
    elastyczny czas pracy
    nauka języków obcych
    świetną atmosferę pracy

Czego unikamy
    Pracy w weekendy i nadgodzin
    Pracy nad wieloma projektami jednocześnie (max 2)
    Pracy na część etatu

Wymagania
    Ok 2 lat komercyjnego doświadczenia w tworzeniu oprogramowania na platformę Android
    Doświadczenia w komunikacji z Rest API na platformie Android
    Komunikacji w języku angielskim - w codziennych obowiązkach
    Jednej (a jak więcej to super) aplikacji opublikowanej w Google Play Store

Mile widziane
    Doświadczenie w przetwarzaniu obrazu video na platformie Android (i/lub innych platformach)
    Doświadczenie w komunikacji sieciowej z innymi urządzeniami (w tym z urządzeniami dedykowanymi) na platformie Android

Technologie
    Android
    Rest API
    JIRA
    Confluence
    Bamboo
    GIT
    SCRUM
    Bitbucket

Opublikuj ogłoszenie