ANDROID DEVELOPER

Dlaczego warto z nami pracować?

    BO mamy ciekawe i zróżnicowane projekty
    BO jesteśmy elastyczni, a do każdego Członka Zespołu podchodzimy indywidualnie
    BO dbamy o Twój rozwój –każdy z Nas ma indywidualny pakiet szkoleniowy
    BO zdrowie jest najważniejsze -dla chętnych mamy opiekę LUX MED i Multisport
    BO chcemy się rozwijać, dlatego mamy bonus rekrutacyjny za polecenie nowego członka zespołu

Lokalizacja
    Dowolna

Opis stanowiska

    Na projekcie zajmiesz się realizacją modułu rozszerzonej rzeczywistości. Skupia się on na nakładaniu tekstur na widok z kamery urządzenia mobilnego.

Jeśli

    chcesz się rozwijać,
    cenisz sobie rodzinną i luźną atmosferę,
    bez problemu rozmawiasz w języku Angielskim,
    posiadasz min. 3 lata doświadczenia komercyjnego,
    czytasz poniższe Technologie i widzisz coś dla siebie
    masz doświadczenie w komunikacji z Rest API na platformie Android

Technologie
    Android
    Kotlin
    Rest API
    GIT

Wyślij nam swoje CV w JĘZYKU ANGIELSKIM – z pewnością się do Ciebie odezwiemy!

Aplikując nie zapomnij dołączyć w CV formułki RODO, której przykład podajemy poniżej:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AKRA Polska dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Opublikuj ogłoszenie