ReactJS Developer

Opis stanowiska

    Platforma założona w 2011 roku, działająca na rynku wynajmu lokali mieszkalnych na krótkie okresy czasu. Zapewnia kompleksową opiekę nad podróżującymi jak i właścicielami lokali.

Co oferujemy
    dowolną formę współpracy
    delegacje płatne dodatkowo w wysokości zależnej od miejsca docelowego delegacji
    rozsądne zarządzanie czasem
    wynagrodzenie ustalane indywidualnie, zależne od predyspozycji i pozostałych warunków umowy
    pracę w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem metodyki Scrum/Agile
    elastyczny czas pracy
    nauka języków obcych
    świetną atmosferę pracy

Wymagania
    min. 2 lata komercyjnego doświadczenia
    bardzo dobra znajomość JavaScript (ES7, async/await)
    dobra znajomość React.js
    dobra znajomość Redux
    bardzo dobra znajomość GIT
    bardzo dobra znajomość CSS in JS (styled components)
    dobra znajomość Jest, Enzyme
    znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym

Mile widziane
    znajomość Ruby
    znajomość Docker i Cypress.io

Opublikuj ogłoszenie