PHP Developer

Opis stanowiska

    Jest to aplikacja przeznaczona dla franczyzobiorców do zarządzania kanałami social media. Jest to platforma, dzięki której franczyzobiorcy, działający pod określoną marką mogą dzielić się wiedzą w zakresie dobrych praktyk w obszarze social marketing, a dzięki czemu tworzyć kontent dostosowany do własnych potrzeb i dzielić się nim różnych platformach takich jak m.in Facebook, Google Business, Twitter.

Co oferujemy
    dowolną formę współpracy
    delegacje płatne dodatkowo w wysokości zależnej od miejsca docelowego delegacji
    rozsądne zarządzanie czasem (bez "deadline rush")
    wynagrodzenie ustalane indywidualnie, zależne od predyspozycji i pozostałych warunków umowy
    pracę w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem metodyki Scrum/Agile
    elastyczny czas pracy
    nauka języków obcych
    bogaty pakiet sportowy i medyczny

Czego unikamy
    pracy w weekendy i nadgodzin
    pracy nad wieloma projektami jednocześnie (max 2)
    pracy na część etatu.

Wymagania
    min. 2 lata komercyjnego doświadczenia
    znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym
    umiejętność pracy w zespole

Mile widziane
    podstawowa znajomość JavaScript, jQuery
    znajomość języka niemieckiego.

Technologie
    PHP7
    Laravel
    MySQL
    Instagram API
    Facebook API
    Google Business API
    Html, CSS
    Javascript
    Capistrano

Opublikuj ogłoszenie